Dağcan Medikal
Loading...

Hakkımızda

 

           Vigen Médical Güney Kore'de tıbbi cihaz üreten dünyada 58 ülkede distribütörü olan, 2002 Kore Tıp Ödülü, 2004 İleri Teknoloji Ödülü, 2005 En iyi Tıp Ödülü, 2005 Kore Sağlık Ödülü, 2004 Medya Kurullar Ödülü, 2004 Kore Cumhurbaşkanı Ödülü, 2005 Medyalar Birliği En Kaliteli Ürün Ödülü, 2009 Cumhurbaşkanı Ödülü, Güney Kore'de her yıl en iyi ve kaliteli ürün üreten 100 firma arasında olan, ABD FDA, Uluslararası ISO, TÜV, UL, NEMKO, DEMKO, CE, 93/42 EEC, CE 0120, Medikal ürün ve patentli tibbi cihaz sertifikaları olan, Hy Gi Ea taşlı, lazerli yataklar, lazerli zayıflatma ürünleri, lazerli bel kemerleri, minderler, Hy Gi Ea'lı hangru doğal hamur fiberden yapılmış (mantar, güve, mikrop, bakteri barındırmayan) uzak infrared ışın ve termal ısı veren antibakteriyel elbise, giyim eşyaları, çatal, bıçak, tabak, saat, vb.ayrıca cildi yenilen, lekeleri yok eden, cilde canlılık veren kozmetik ürün üreten uluslararası tıp ve medikal alanda faaliyet gösteren büyük şirketler grubudur.

 

          İnsanoğlu sağlıklı ve uzun yaşamak için tabiattan ilaçlar yaparlar. Vigen Group sürekli Arge çalışmaları ve birçok deneme yanılma ve laboratuvar testleri ile biobilim ve doğal bilimler ışığında yapmış olduğu araştırmalar sonucu insan vücudu için en iyi en faydalı ve hastalıklardan koruyan, vücutta 650 mikrobu öldüren ve hücreleri yenileyen, yaşlanmayı geciktiren, insan vücudunun maruz kaldığı tv, mobil telefon, bilgisayarlar ve elektrikli ev aletlerin yaymış olduğu ultraviyole zararlı ışınları faydalı hale çeviren, vücudun ihtiyacı olan 8-14 mikron dalga frekanslı faydalı uzak infrared ışınları veren, vücudun eksik elektriksel enerjisini tamamlayan, insan vücudunun savunma sistemini (ümmin sistemi) güçlendiren, insana sürekli genç ve sağlıklı bir hayat enerjisi veren Biobilim ve teknolojinin eşsiz ürünü olan Q (ki) kristali Hy Gi Ea mineralini keşfetmiştir. Hy Gi Ea; 19 mineralin bileşimi bir Q (ki) kristalidir. Germanium, Titanyum, Dioksit, Gümüş, Türmalin, Zeolit, Kil, Feldespat, Serpentin, Silisyum Dioksit, Aljenik Asit, Perlit v.b. doğal minerallerin nötralizasyon, kontrol bozunma, hızlandırma, stablizasyon, ısı terapi ve aktivasyon gibi fonksiyonları ile sağlığın yeniden kazanılmasına ve iyileştirilmesine yardımcı olur.

 

            Hy Gi Ea kristali iyi dalga enerji fonksiyonları Kore Uzak İnfrared Birliği (KİFA) tarafından anti küf, anti virüs(pseudomanas geruginosa ve escherichia coli) ve koku giderme (amonyak) için başarı test raporları almıştır. Vigen Grup Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü ve AJOU Üniversitesi Makina Mühendisliği Q (ki) Ölçüm ve Araştırma Bölümü tarafından yapılan laboratuar ve testler sonucunda insan vücudu üzerinde, metebolizma, meridyen yolları sirkülasyonu, su toplamanın önlenmesi, elektro manyetik dalgaların korunması, elektro manyetik dalga emisyonunu döndürme ile ilgili kalite güvence belgeleri almıştır.

 

              Vigen Group Hy Gi Ea'nın bu eşsiz özelliklerini chiropratik (kiropratik - kayropratik) tedavi, akapunktur tedavi, uzak infrared ışın tedavi, termal terapatik tedavi, acupressure tedavi, masaj tedavilerini bir arada toplayarak TOP&TOP VG 9000 otomatik termal terapatik masaj ünitesini en geliştirilmiş medikal ürün olarak Uluslararası Amerika FDA Belgesi, ISO Kalite Belgesi, Avrupa Standartları CE Belgesi, 93/42 EEC medikal ürün olduğuna dair tıbbi cihaz yönetmeliğine uygunluk belgeleri, tedavi amaçlı otomatik termal terapatik masaj ünitesi ile ilgili yetkili kurumlarca gerek KORE yetkili makamlarınca ve gerekse uluslararası kuruluşlarca hertürlü test ve sertifikaları onaylanmış bir üründür.

 

             TOP&TOP VG 9000 otomatik termal terapatik masaj ünitesi bel fıtığı, boyun fıtığı, bel ve boyun kireçlenmeleri, bel ve sırt ağrıları, kabızlık, uykusuzluk, migren, şeker, tansiyon, kolestrol ve sağlıksız bir omurgadan kaynaklanan birçok rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmak üzere tıbbi bir cihaz olarak, patentli fizyoterapi yatağını sağlığın yeniden kazanılması ve iyileştirilmesi için üretilmiştir.

 

             Aynı zamanda masaj ünitesinin yapmış olduğu masaj ve uzak infrared ışın ve ısı sayesinde, hayat meridyen yollarında bulunan Q (ki) noktalarını uyardığından vücut da eksik elektrik enerjisini tamamlar. Hücreleri aktive eder. Yaşlanmayı geciktirir. Yeni hücre oluşumuna katkı sağlayarak, vücudu gençleştirir. Kan dolaşımını hızlandırır. Tansiyon ve şekeri kolestrolü düşürür. Kabızlık, stres, yorgunluk, uykusuzluk problemlerini çözer, insan yaşamına kaliteli sağlıklı bir hayat sunar. Her insanın ihtiyaç duyacağı hayati fonksiyonları düzene sokar. Bu eşsiz özelliklere sahip olan ürünü insanımıza kazandırmaktan olarak gurur duyuyoruz.

Türkiye Distribütörü

Türkiye Distribütörü

 

Dağcan Medikal Ltd İletişim Bilgileri Site Kategorileri Geri Dönüş Servis ve Destek
Adres: Malazgirt Mah.Karayolu Cad.No:19/A-37
Sincan/Ankara
Telefon Numaraları:
0312 270 16 26
0312 268 3760
0532 322 8142