Dağcan Medikal
Loading...


B0002NRMJW.01._SCMZZZZZZZ_.jpg

VLP-100 TIBBİ LAZER PROJEKTÖR


.

 

VLP-100 TIBBİ LAZER PROJEKTÖR

 

 

VLP-100 portatif bir lazer projektörüdür. Lazer ışını, kullanıldığı bölgede ağrıyı azaltırken, bir yandan da iyileşmeyi sağlar.

Lazer projektörünün burna takılması ile burun akıntısı, nezle ve sinüzit gibi hastalıklar tedavi edilir. Projektörün kulağa takılması sonucu kulak çınlaması, orta kulak iltihabı gibi sıkıntılar giderilir. Cihazın el, ayak bileklerinde ya da parmak eklemlerinde kullanımı, buralardaki burkulma sonucu oluşabilecek travmaları tedavi ederken, romatizmal ağrılar giderilir, eklemlerdeki doku kayıpları yeniden sağlıklı haline geri döner, ödem ve şişlikler yok olur.

Projektör, orta kulak iltihabının tedavisi, kulak çınlamalarının engellenmesi, kulak içinin mikroplardan arındırılması ve diğer kulak sorunlarıyla ilgili olarak kulağın içine yerleştirilirken, koruyucu kapsül mutlaka lazer ışını projektörlerinin üzerine takılmalıdır. Koruyucu kapsül olmaksızın yapılacak uygulamalar, hassas derinin yanmasına yol açabilir. Koruyucu kapsül, her kullanım öncesi mutlaka sabunla yıkanmalı ve steril hale getirilmelidir. 

 

Projektör, çok amaçlı pet kullanılarak tüm eklemlere uygulanabilir. Eklem romatizması, burkulmalar, tendon ve kas yırtılmaları, eklemlerde ödem ve şişkinlik, her türlü ağrının giderilmesi, bağ dokularının ve eklemler arası yapıların güçlendirilmesi için lazer ışını tedavisi uygulanabilir. Çok amaçlı pet kullanılırken, koruyucu kapsüller projektörler üzerine mutlaka takılarak, hassas cilt noktalarının zarar görmesi engellenmelidir. 

 

1

 

2

 

3

 

1

 

2

 

3

 

4

 

1

 

2

 

3

 

4

 

1

 

2

 

3

 

4

 

1

 

2

 

3

 

4

 

1

 

2

 

3

 

4

 

1

 

2

 

3

 

4

 

1

 

2

 

3

 

4

 


Dağcan Medikal Ltd İletişim Bilgileri Site Kategorileri Geri Dönüş Servis ve Destek
Adres: Ahi Mesut Bulv. 41/b Etismesgut/Ankara tapudan sonraki ilk ışıklar
Tel: 0312 228 00 41 - 0532 322 81 42
Fax: (312) 432 08 47